Meeli Lass

Olen massöör, laulja, naine, abikaasa ja 5 tütre ema. Vaimsest maailmast olen olnud huvitatud kogu oma elu.
Konkreetsemalt tervendamise teele asusin 2013 aastal.
2013-2014 läbisin Sisemise Tarkuse kooli "Universus" kursused „Oma tegelike võimete avastamine“ ning „Enese ja teiste tervendamine“.
Universuses avastasin enda jaoks ka vabastava hingamise praktika, millega praegugi regulaarselt tegelen.
2016 aastal lõpetasin Krautmani massaži- ja terviseakadeemia, kus õppisin idamaade loodusterapeudiks. Loodusteraapiates keskendun Idamaade pehmetele ja energeetilistele massaažidele. Mulle sobib holistiline vaade tervendamisele. Inimese keha, meel, hing ja vaim on kõik omavahel seotud. Kui kuskil tekib tõrge, on häiritud kogu süsteem ning ei ole võimalik ravida ühte ilma et teised mõjutatud saaksid.

Mind inspireerivaks võtmesõnaks on PUUDUTUS. Puudutus igas mõttes - nii hingeline, meeleline kui füüsiline. Läbi puudutuse saavad alguse imelised muutused inimese organismis. Oma laulja teel olen läbi aastakümnete puudutanud paljude inimeste hingi ja südant, massaaźi kaudu puudutades lisan sellele ka füüsilise ning energeetilise poole. Minu jaoks on tähtis, et maine ja taevalik oleks tasakaalus. Emotsionaalne side on sama oluline ja määrav mõiste, nagu igasugune ravim või isegi kirurgiline sekkumine organismi. Selle sideme puudumisel teise inimesega „keeldub“ iga rakk meie organismis arenemisest. Väikese lapse füsioloogia areneb tasakaalus ja täiskasvanu inimese füsioloogia töötab normaalselt, kui ta saab küllaldaselt ning regulaarselt emotsionaalseid füüsilisi puudutusi.
Puudutused kujutavad endast iidse ravimise võtteid ja võivad teha imesid. Puudutus stimuleerib automaatselt immuunsüsteemi tööd ning annab inimesele elujõudu.
Seetõttu tunnen suurt tõmmet idamaade massaaźide poole, mis on pehmed, energeetilised, aga samas väga efektiivsed, mõjutades inimese energiakanaleid ja energiakeskusi ning soodustades inimese organismi isetervenemise võimet. Meie keha on ülimalt tark, kui me vaid teda kuulame, usaldame, austame ja armastame.

Armasta oma keha ja paku talle seda, mida ta vajab! Just tänu temale on su hingel hindamatu võimalus kogeda elu siin Maal ja seeläbi teha läbi tohutu areng.

Erinevate idamaade massaažide kohta saad lähemalt lugeda 
siit. Hinnakirjaga saad tutvuda siin.

Minuga on võimalik ühendust saada helistades telefonil 533 35600  või kirjutades meeli@tasakaalustuudio.ee.