Armas naine! 

Kutsun Sind osalema oktoobris algaval enesearengu kursusel

 „Minu tegelik olemus ja naiselik vägi“

Kursus keskendub:

  • enese tundma õppimisele

  • oma naiselikkuse avastamisele ja väe tunnetamisele

  • sõbraks saamisele oma kehaga

  • lapsepõlvest pärit hingehaavade tervendamisele

  • elu juhtivate mõttemustrite ja uskumuste vabastamisele

  • elus oluliste suhete mõistmisele ja parandamisele

  • üldise energiataseme tõstmisele.

Tegemist on kursusega väikesele grupile naistele (7 inimest) hubases ja usaldusväärses õhkkonnas, kus grupi koosseis kursuse käigus ei muutu. Kohtume kokku 7 korda ja igal kohtumisel keskendume ühele tšakrale ning sellega seotud teemadele ja energiatele. Üks kohtumine on mõeldud ühele nädalavahetusele (2 tervet päeva) ja sisaldab väga erinevaid arutelusid, aktiivseid praktikaid, meditatsioone, tantsu ja vabastavat hingamist.

Kursusel osalemine eeldab kõikide moodulite läbimist.

I moodul – Ühendus maaga ja esivanematega

Aeg: 6. ja 7. oktoober 2018

Esimesel korral keskendume oma juurtšakrale ja vaatame suguvõsaga seotud mustreid. Keskendume oma suhetele emaga ja anname andeks lapsepõlve valupunktid. Õpime teadlikult tunnetama oma eluenergiat ja vabastame pinged, mis takistavad meid elamast oma tegelikus väes. Tantsime väetantsu ja teeme läbi oma sünniprotsessi.  

II moodul – Suhted ja seksuaalsus. Toimetulek emotsioonidega

Aeg: 3. ja 4. november 2018

Teisel korral keskendume seksuaaltšakrale ja vaatame otsa oma naiselikkusele ning negatiivsetele emotsioonidele, mida oleme kogenud seoses naiseks olemisega, sealhulgas oma füüsilise kehaga. Vabastame valeuskumusi seoses meestega, sealhulgas isaga ja lahendame oma suhteprobleeme. Õpime kontrollima ja vabastama emotsioone läbi hingamise.

III moodul – Minu tegelik MINA. Enesekindlus ja julgus elada

Aeg: 1. ja 2. detsember 2018

Kolmandal kohtumisel keskendume oma päikesepõimikule, mis on meie ego keskus. Vaatame, kes me tegelikult oleme (Mina Olen) ja miks me oleme ebakindlad, kardame teiste arvamusi jne. Vabastame uskumused, mis takistavad meil igas olukorras eluga edasiminemast nii nagu sooviksime.

IV moodul – Hinge rõõm ja valu. Armastusenergia voolamine

Aeg: 12. ja 13. jaanuar 2019

Neljandal korral avame oma hingekeskuse ja südametšakra. Toome päevavalgele oma südame- ja hingevalu põhjused ja tegeleme hirmuga, et mind ei armastata. Õpime andestamist läbi aktsepteerimise ja tänulikkuse.  

V moodul – Eneseväljenduse kitsaskohad. Elu kui näitemäng

Aeg: 16. ja 17. veebruar 2019

Viiendal korral keskendume kõritšakrale ja vaatame mustreid, mis takistavad meid ennast väljendamast sellena, kes me tegelikult oleme. Miks me paneme ette erinevad maskid ja mängime rolle, olles ise rahulolematud. Üheskoos karjume välja kõik väljaütlemata sõnad ja hingematvad mõtted ning õpime väljendama oma tõde.  

VI moodul – Intuitsiooni usaldamine. Ebavajalikud mõttemustrid ja uskumused kui teejuhid

Aeg: 30.märts – 31.märts 2019

Kuuendal korral keskendume kolmandale silmale ja vaatame otsa mõttemustritele iseendast ja oma elust, mis takistavad meie intuitsioonil ja jumalikul energial vabalt voolamast. Muudame negatiivsed uskumused positiivseteks. Harjutame visualiseerimist ja teadlikku loomist.  

VII moodul – Ühendus jumaliku allikaga

Aeg: 4. ja 5. mai 2019

Seitsmendal korral ühendume oma kõrgema minaga ja harjutame kanaldamist, otsides vastuseid meid huvitavatele küsimustele. Õpime tehnikaid, kuidas hoida oma energia puhas ja vibratsioon kõrge. Võtame ühendust oma vaimsete õpetajate ja abilistega.

 

Kursuse koguhind on 560 eurot, mis teeb ühe nädalavahetuse hinnaks 80 eurot, kui maksta terve kursuse eest korraga. Üksikute moodulite kaupa maksmise korral on mooduli hinnaks 100 eurot. Hind sisaldab kohvi, teed ja suupisteid.

Kursusel osalemine eeldab kõikide moodulite läbimist. Huvi korral palun võta ühendust ja räägime kõigest täpsemalt.

Armastusega,

Krista Haak 

56621691 / krista@tasakaalustuudio.ee