Biosensoorne nõustamine

Biosensoorne nõustamine saab olla abiks järgnevates küsimustes: inimsuhteid puudutavad küsimused, üleüldine jõuetus, peavalud, rahutus, sõltuvustest vabanemine, ebaregulaarne unetsükkel, ülekaal, paanikahood, valulik menstruatsioon, psüühilised traumad. 

Nõustamine koosneb vestlusest ja lihtsate praktiliste bioenergeetiliste, tunnetuslike harjutuste sooritamisest. Inimene omandab oskused, mida ta saab ise rakendada oma igapäeva ellu, et toimuks elukvaliteedis püsiv muutus, et end tasakaalustada ja tugevneks tervis.

Võimalik on aktiveerida, tunnetada, tervendada meridiaane, kõrge intensiivsusega energiakanaleid ja energiat muundavaid keskuseid. Erinevate peenenergeetiliste kihtide aktiveerimine ja tervendamine.

Bioenergeetilisi harjutusi tehes areneb inimese tajumis- ja tähelepanuvõime. Süveneb iseenda ja teiste inimeste mõistmine. Avaneb maailma mitmetasandilisus ja elunähtuste küllus. Areneb kehas toimuvate protsesside tunnetamine, intuitsioon, otsustusvõime, oskus mõista oma sisetunnet ning põhjus-tagajärg seoste nägemine.

Triinu-Liis Rahe