Krista Haak

Olen viimased kakskümmend aastat teadlikult otsinud ja tundma õppinud iseenda sügavat olemust. Võõrsil elades on elutee mind kokku viinud nii ameerika põlisrahvaste kui india joogidega, kellega koos vaimsete praktikate kogemine on viinud mind uuele energeetilisele tasemele. Eestis olen õppinud nii akadeemilist psühholoogiat kui alternatiivseid psühhoteraapiaid, viimasel viiel aastal keskendudes ennekõike vabastava hingamise õppimisele ja praktiseerimisele. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogiateaduskonna, õppinud Holistilise Teraapia Instituudis ja läbinud arvukaid kursusi, mis on aidanud mind tundma õppida inimese keha ja meele toimimist – olen õppinud organisatsioonipsühholoogiat, transpersonaalset psühholoogiat, eneseteraapiat, reikit, massaaži erinevaid tehnikaid, joogat, holotroopset hingamist ja palju muud. Tavaelus olen leiba teeninud õppejõuna ja koolitajana ning viimased 15 aastat töötanud haridusjuhina kõrgkoolis.

2011. aastal alustasin vabastava hingamise õpinguid Bo Wahlströmi juhtimisel ja lõpetasin Inspiraktiva hingamisterapeutide väljaõppe 2013. aasta kevadel. Sellest ajast olen aktiivselt tegelenud vabastava hingamise praktikuna nii individuaalseansside kui grupihingamiste läbiviimisel.

Tänaseks olen täitnud ühe oma pikaaegse unistuse ja loonud oma Stuudio, kus pühenduda inimeste toetamisele nende eneseotsingutel.

Elu on minu jaoks ime ja ma olen selle eest sügavalt tänulik iga hetk oma elus.

Armastusega

Krista

Minuga on võimalik ühendust saada helistades telefonil 566 21691
 või kirjutades krista@tasakaalustuudio.ee