Armas naine! 

Kutsun Sind osalema oktoobris algaval enesearengu kursusel

 „Minu tegelik olemus ja naiselik vägi“ 

Kursus keskendub:

  • enese tundma õppimisele
  • oma naiselikkuse avastamisele ja väe tunnetamisele
  • sõbraks saamisele oma kehaga
  • lapsepõlvest pärit hingehaavade tervendamisele
  • elu juhtivate mõttemustrite ja uskumuste vabastamisele
  • elus oluliste suhete mõistmisele ja parandamisele
  • üldise energiataseme tõstmisele

Tegemist on kursusega väikesele grupile naistele (7 inimest) hubases ja usaldusväärses õhkkonnas, kus grupi koosseis kursuse käigus ei muutu. Kohtume kokku 4 korda ja igal kohtumisel keskendume ühele oma olemise tasandile ning sellega seotud teemadele ja energiatele. Üks kohtumine on mõeldud ühele nädalavahetusele (2 tervet päeva) ja sisaldab väga erinevaid arutelusid, aktiivseid praktikaid, meditatsioone, rännakuid, tantsu ja vabastavat hingamist.

Kursusel osalemine eeldab kõikide moodulite läbimist.

I moodul

Olemise I tasand – minu füüsiline keha ja ühendus esivanematega

Aeg: 5. ja 6. oktoober 2019

Esimesel korral keskendume oma füüsilisele kehale ja sellega seotud probleemidele, kaasa arvatud tervisele. Vaatame kehaga ja suguvõsaga seotud mustreid. Keskendume oma suhetele vanematega ja anname andeks lapsepõlve valupunktid. Loome kontakti oma naiselikkuse ja seksuaalsusega ning vabastame blokeeringud selle väljendamisel. Tantsime väetantsu ja teeme läbi oma sünniprotsessi.

II moodul

Olemise II tasand – minu emotsioonid ja toimetulek tunnetega. Hinge rõõm ja valu.

Aeg: 26. ja 27. oktoober 2019

Teisel korral keskendume oma emotsionaalkehale ja vaatame otsa negatiivsetele tunnetele, mida oleme kogenud seoses naiseks olemisega ja elus toime tulemisega. Lahendame suhteprobleeme ja nendega seotud emotsioone. Avame oma hingekeskuse ja südametšakra. Toome päevavalgele oma hingevalu põhjused ja tegeleme hirmuga, et mind ei armastata. Õpime kontrollima ja vabastama emotsioone läbi hingamise ning andestama läbi aktsepteerimise ja tänulikkuse.

III moodul

Olemise III tasand – minu mõttemustrid ja uskumused. Minu tegelik MINA. Enesekindlus ja julgus elada

Aeg: 23. ja 24. november 2019

Kolmandal kohtumisel keskendume oma mentaalkehale ja uskumustele kui teejuhtidele. Tunnetame, kes me tegelikult oleme (Mina Olen) ja mis on minu tõde. Vaatame mustreid, mis takistavad meid ennast väljendamast ja miks me paneme ette erinevad maskid ja mängime rolle, olles ise rahulolematud. Saame aru, miks me oleme ebakindlad ja kardame teiste arvamusi. Vabastame uskumused, mis takistavad meil igas olukorras eluga edasiminemast nii nagu sooviksime. Tühistame ebavajalikud programmid ja muudame negatiivsed uskumused positiivseteks.

IV moodul

Olemise IV tasand – minu energia ja intuitsioon. Ühendus jumaliku allikaga.

Aeg: 14. ja 15. detsember 2019

Neljandal kohtumisel keskendume oma energiakehale ja õpime teadlikult tunnetama oma eluenergiat.  Tajume oma intuitsiooni ning harjutame visualiseerimist ja teadlikku loomist. Ühendume oma kõrgema minaga ja harjutame kanaldamist, otsides vastuseid meid huvitavatele küsimustele. Õpime tehnikaid, kuidas hoida oma energia puhas ja vibratsioon kõrge, mis aitab jumalikul energial meie sees vabalt voolata. Vabastame kõik pinged, mis takistavad meid elamast oma tegelikus väes. 

Kursuse koguhind on 360 eurot, mis teeb ühe nädalavahetuse hinnaks 90 eurot, kui maksta terve kursuse eest korraga. Üksikute moodulite kaupa maksmise korral on mooduli hinnaks 100 eurot. Hind sisaldab kohvi, teed ja suupisteid. Kursusel osalemine eeldab kõikide moodulite läbimist. Huvi korral palun võta ühendust ja räägime kõigest täpsemalt.  

Armastusega,

Krista Haak

krista@tasakaalustuudio.ee / 56621691