Meie inimesed

Kõik meie inimesed on professionaalse väljaõppega kogenud praktikud. Väärtustame kliendikeskset lähenemist avatud ja positiivses õhkkonnas. Esikohale oleme seadnud teenuse kvaliteedi ja kliendi rahulolu. Viime läbi nõustamist ja teraapiaid, mis toetavad kliendi vaimse ja füüsilise seisundi paranemist ning sisemise tasakaalu saavutamist.

Krista Haak
Hingamisterapeut ja Tasakaalustuudio looja 

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 566 21691 või kirjutades                             
krista@tasakaalustuudio.ee


Marii Haak
Psühholoogiline nõustaja ja Tasakaalustuudio looja

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 566 10163 või kirjutades
marii@tasakaalustuudio.ee  


Jana Reidla
Holistiline regressiooniteraapia ja
Bachi õieteraapia


Minuga on võimalik ühendust saada helistades telefonil 52 68732 või kirjutades jana@tasakaalustuudio.ee

Kristiina Jasmiin Rebane
Logopeed

Minuga on võimalik ühendust saada kirjutades kristiina@tasakaalustuudio.ee


Maret Kasepalu
Psühholoogiline nõustamine 


Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 52 28954 või kirjutades
maret@tasakaalustuudio.ee


Meeli Lass
Idamaade massaaž

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 533 35600 või kirjutades
meeli@tasakaalustuudio.ee



Merle Peters
Loovteraapiad

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 50 97463  või kirjutades
merle@tasakaalustuudio.ee


Piret Kokk
Massöör ja tervendaja

Minuga on võimalik ühendust saada helistades
telefonil 52 62498 või kirjutades
piret@tasakaalustuudio.ee